Ponuka práce v ZGJM

Pracovná pozícia - Dozor výstav

Záhorská galéria Jána Mudrocha v Senici vyhlasuje výberové konanie na pozíciu Dozor výstav

Miesto výkonu práce:

Záhorská galéria Jána Mudrocha v Senici
Sadová 619/3
905 01 Senica

Druh pracovného pomeru:

Hlavný pracovný pomer na dobu určitú (s možnosťou predĺženia pracovného pomeru) na polovičný úväzok

Termín výberového konania:

18.03. 2024 o 11:00

Termín nástupu:

19.03. 2024

Ponúkaný plat v hrubom:

od 442,- EUR (s možnosťou osobného ohodnotenia a príplatkov za prácu počas víkendu)

Náplň práce:

  • dozor a ochrana zbierkových, múzejných a výstavných fondov, verejného priestoru, kultúrneho zariadenia alebo verejného priestranstva s prípadným využívaním videotechniky vrátane spolupráce s políciou
  • kontrola príchodov a odchodov osôb, príjazdov a odjazdov vozidiel, vydávanie kľúčov
  • evidencia návštevnosti
  • vykonávanie činností súvisiacich s činnosťou informátora a kontrola pohybu osôb v galérii
  • podávanie informácií, predaj a kontrola vstupeniek
  • evidencia a predaj propagačného materiálu, správa skladu tlačovín
  • distribúcia pozvánok a plagátov k výstavám
  • spolupráca s galerijným pedagógom a PR manažérom

Všeobecné predpoklady:

  • komunikácia s verejnosťou
  • kultivovaný prejav
  • informačná gramotnosť

Osobnostné predpoklady:

  • bezúhonnosť
  • lojálnosť
  • samostatnosť
  • schopnosť tímovej práce
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • ústretovosť

Vzdelanie: úplné stredoškolské vzdelanie

Požiadavky na uchádzača: Microsoft Excel a Microsoft Word – mierne pokročilý

Jazyky: cudzie jazyky vítané

Práca vhodná aj pre absolventa.

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, kópiu notársky overeného dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní a súhlas s poskytnutím osobných údajov posielajte do 14. 03. 2024, 12:00  e-mailom na adresu cigankova.monika@zupa-tt.sk

Momentálne galéria neponúka žiadnu voľnú pracovnú pozíciu.

Na stiahnutie