Ponuka práce v ZGJM

Pracovná pozícia - Public relations, organizácia podujatí

Momentálne galéria neponúka žiadnu voľnú pracovnú pozíciu.

Miesto výkonu práce:
Záhorská galéria Jána Mudrocha v Senici
Sadová 619/3
905 01 Senica

Druh pracovného pomeru:
Hlavný pracovný pomer na plný úväzok na dobu určitú (s možnosťou predĺženia pracovného pomeru)

Termín výberového konania:
14.09. 2021 o 11:00

Termín nástupu:
01.10. 2021

Ponúkaný plat v hrubom:
Od 896,00 EUR  do 1 064,50 EUR (v závislosti od dosiahnutej praxe)

Náplň práce:

  • plánuje, organizuje a koordinuje kultúrne podujatia
  • zodpovedá za plánovanie mimo výstavných podujatí
  • propaguje podujatia v galérii
  • koriguje a zverejňuje tlačové správy a ďalšie propagačné materiály
  • spravuje webstránku, Instagram a Facebook – navrhovanie jej optimálnej štruktúry
  • komunikuje s médiami a verejnosťou
  • asistuje pri hľadaní grantových možností
  • koordinuje spoluprácu medzi galerijnými a negalerijnými organizáciami pri realizácii kultúrnych podujatí
  • fotografuje výstavy, podujatia

Všeobecné predpoklady:

  • komunikácia
  • kultivovaný prejav
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení
  • tvorivosť

Osobnostné predpoklady:

  • bezúhonnosť
  • lojálnosť
  • kreativita
  • samostatnosť
  • schopnosť tímovej práce
  • zodpovednosť

Vzdelanie: humanitný alebo ekonomický smer (VŠ 2. stupeň)

Požiadavky na uchádzača: práca s PC (Microsoft Office – pokročilý)

Jazyky: anglický (pokročilá úroveň)

Prax: 3 roky

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, kópiu notársky overeného dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní a súhlas s poskytnutím osobných údajov posielajte do 10.09. 2021, 15:30  e-mailom na adresu janickova.monika@zupa-tt.sk

Na stiahnutie